Languages:      
 
UKAJ COMPANY

Duke u frymėzuar nė thjeshtėsinė dhe bukurinė e zakonit vendor Ukaj ka krijuar kolekcione tė ndryshme tė tavolinave dhe karrigave tė cilat pėr nga dizajni modern dhe klasik rrezatojnė (reflektojnė) mendim elegant .
Mjeshtėria e njohjės sė drurit pėr nga qėndrueshmėria cilėsia si dhe mjeshtėria e njohjės sė zanatit ka bėrė qė Ukaj tė rrisė koleksionin edhe me tavolina buke si objekte kryesore nė familje.
Llojet tona tė artikujve ua japin mundėsinė qė tė kompletoni enterierin e nevojshėm.
Esenca e njohjės dhe posedimit tė lidhshmėrisė traditė-dru kompaninė tonė e bėnė te klasifikohet si moderne.
Teknologjia moderne qė pėrdorim na bėnė njė ndėr shoqėritė mė tė kualifikuara nė gjithė tregun shqipėtarė.
dhe kėtė jo vetem nė prodhimin e tavolinave dhe karrigeve por edhe tė artikujve tjerė tė punuar nga druri.
Artikuj qė pėrmbushin nevojat e ēdo mjedisi ju mund ti keni nėse i besoni shijės suaj mbi bukurinė dhe funksionalitetin.

PRODHIMET E FUNDIT
  -  Produktet
  »  Tavolina
  »  Ulese
  »  Dyer
  »  Orendi per parashkollor
  »  Mobilieri per enterier
  »  Lodra per femije

WEB MAIL

U s e r n a m e
P a s s w o r d

PARTNERET

Elnor Furniture
Copyright © 2017 Ukaj Company.
developed by anet solutions